НЛО у США – Конгрес просить уряд розсекретити деякі дані

Конгрес США підозрює уряд у надмірному приховуванні даних про НЛО

© unsplash.com/darren1303 Однак повноцінно змусити уряд розкрити всі дані, які в теорії суспільство має право знати, у конгресменів поки що не виходить.

Конгрес США проголосував за зобов’язання уряду підвищити прозорість у роботі з інформацією, пов’язаною з потенційними НЛО, проте вимоги в ухваленому документі виявилися слабшими, ніж у його початкових редакціях, що породило підозри про лобіювання у парламенті проти розкриття даних, пишуть New York Times та Space.com.

Новий пункт, включений до щорічного законопроєкту про оборонну політику, наказує Національному архіву США збирати урядові документи про “невідомі аномальні явища, технології невідомого походження та нелюдський інтелект”.

Відповідно до положення, яке очікує на підпис президента Джо Байдена, будь-які записи мають бути оприлюднені протягом 25 років з моменту їх створення, якщо тільки президент не вирішить, що вони повинні залишатися засекреченими з міркувань національної безпеки.

Законодавці в обох палатах вважають, що виконавча влада приховує ту інформацію про НЛО, яка має бути оприлюднена.

У липні 2023 року два колишні авіатори ВМС США розповіли про нібито свої зустрічі з аномальними об’єктами в повітрі. Ще один офіцер заявив, що уряд США володіє розбитими фрагментами НЛО і що “з деякими із них були знайдені біологічні речовини”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *