COVID відкрив епідемічний сезон у Києві: за тиждень майже 400 хворих та двоє померлих, — КМДА

Хоч у Всесвітній організації з охорони здоров`я й заявляли, що пандемію коронавірусу подолано, ковід повністю не відступив. Як повідомляють в КМДА, з 2 жовтня в столиці зареєстровано 9 519 хворих на грип і ГРВІ, а також на COVID-19. Наразі відомо, що ковід виявили у 387 осіб: 21 дитини до 17 років і 366 дорослих. Шпиталізовано 29…









