Близько 450 українців не можуть залишити охоплені війною Ізраїль та Сектор Газа, — речник МЗС

В Ізраїлі, який напередодні заявляв, що відновив контроль над усіма населеними пунктами на кордоні з Сектором Газа, а також у самому секторі знаходяться близько 450 українців — вони звернулися до оперативного штабу через неможливість виїхати з територій, охоплених війною. «Стосовно українців, які звернулися до оперативного штабу у зв’язку із неможливістю залишити…









