
Україна повернула з російського полону ще 160 військових Фото 26.06.2026 15:17 Укрінформ Президент Володимир Зеленський повідомив, що з російського полону було визволено 160 українських оборонців, які знаходилися в неволі з 2022 року.
Про це він поінформував у Телеграмі, передає Укрінформ.
“Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року”, — написав глава держави.
Зеленський уточнив, що серед визволених — бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони боронили Україну в Маріуполі, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Україна повернула з російського полону ще 160 військових / Фото: Телеграм Володимира Зеленського 1 / 10





“Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути — і військових, і цивільних”, — наголосив Президент.
Як повідомлялося, заступник голови Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрій Юсов інформував, що з полону РФ вже повернули понад 7000 українців.
Обмін Україна Полонені Зеленський
Источник: www.ukrinform.ua
