
Визначено переможців баскетбольного турніру Всеукраїнської студентської ліги Пліч-о-пліч 25.06.2026 14:57 Укрінформ У столичному Палаці спорту «Венето» пройшли вирішальні поєдинки Всеукраїнської студентської ліги «Пліч-о-пліч» з баскетболу за призові місця.
Як інформує пресслужба Федерації баскетболу України, у змаганнях серед жінок у поєдинку за третє місце зустрілися представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Перемогу здобули спортсменки з Полтави з рахунком 64:17, повідомляє Укрінформ.
У фінальному матчі грали між собою Національний університет фізичного виховання і спорту України та Карпатський національний університет імені Василя Стефаника. У цій зустрічі вищими за класом виявилися баскетболістки команди з Івано-Франківська, здобувши перемогу 92:45.
За третє місце серед чоловічих команд боролися колективи Національного університету кораблебудування та Національного університету фізичного виховання і спорту України. Поєдинок був напруженим, але в підсумку перемогу здобули київські баскетболісти – 86:78.
Вирішальний матч за перше місце у чоловічому розіграші відбувся між командами Сумського державного університету та Харківської державної академії фізичної культури. Перемогу здобули представники Сумщини з рахунком 101:78.
Фото: fbu.ua.
Баскетбол Спорт Україна Київ Студенти
Источник: www.ukrinform.ua
