
Укренерго не очікує відключень у понеділок 21.06.2026 18:25 Укрінформ Побічних дій, пов’язаних із споживанням електроенергії, в Україні у понеділок, 22 червня, не передбачається.
Про це "Укренерго" інформувало на сторінці у Фейсбуці, посилаючись на Укрінформ.
Представники компанії наполегливо рекомендують перенести використання потужних електроприладів на години доби – з 10:00 до 16:00.
Як раніше повідомляв Укрінформ, центральна частина Одеси зазнала знеструмлення через надзвичайну ситуацію на ТЕЦ.
Фотографії від Укрінформу доступні для придбання тут
Укренерго Відключення світла Електропостачання
Источник: www.ukrinform.ua
