
Українці цього року перерахували ₴4,9 мільярда податків за нерухомість 16.05.2026 20:00 Укрінформ Власники нерухомих об’єктів у період з січня по квітень 2026 року внесли до місцевих скарбниць 4,9 мільярда гривень податку на нерухоме майно, що демонструє зростання на 14,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Про це інформує пресслужба Державної податкової служби України, як передає Укрінформ.
«За перші чотири місяці 2026 року до місцевих бюджетів надійшло 4,9 мільярда гривень податку на нерухоме майно, крім земельної ділянки. Це на 14,5% більше, ніж за аналогічний проміжок часу минулого року», – зазначається у повідомленні.
Підкреслюється, що найбільший внесок у поповнення місцевих бюджетів зробили власники нерухомості з великих міст та індустріальних регіонів: місто Київ – 1,05 мільярда грн; Київська область – 547,3 мільйона грн; Дніпропетровська область – 490,0 мільйона грн; Львівська область – 487,0 мільйона грн.
Як інформував Укрінформ, у січні – квітні 2026 року платники податків направили до місцевих бюджетів понад 180,6 мільярда грн, що на 15,5% перевищує показник за аналогічний період минулого року.
Фото: freepik
Нерухомість Податки Державна податкова служба
Источник: www.ukrinform.ua
