Програма медичних гарантій – Рекордне фінансування виділять на 2024 рік

На програму медичних гарантій у 2024 році виділять рекордну суму

© freepik.com Фінансування на 16 млрд грн перевищить суму коштів, виділених у 2023 році.

У п’ятницю, 22 грудня, Кабінет міністрів України ухвалив Порядок реалізації програми медичних гарантій на 2024 рік. На неї мають виділити рекордні 159 мільярдів гривень, що на 16 млрд грн більше, ніж у 2023-му, повідомила глава Національної служби здоров’я України Наталія Гусак у Telegram.

“Основний фокус уваги — на відновленні людського потенціалу: послуги з реабілітації, психічне здоров’я, а також новий напрям — допоміжні репродуктивні технології. З пілотного проєкту в Програму медичних гарантій також переходять послуги з трансплантації”, — зазначила Гусак.

Як із початком повномасштабної війни українці оцінюють ситуацію з доступом до медичних послуг і якість медичної допомоги, зокрема залежно від того, де зараз фактично проживають? Чи знають співгромадяни свої права щодо безоплатного лікування й чи намагаються їх відстояти? Думками українців стосовно цього ми поцікавилися влітку 2023 року в межах опитування, яке на замовлення ZN.UA нещодавно провів Центр Разумкова. Про це — в статті Алли Котляр “Результати опитування здивували. Як українці оцінюють медицину під час великої війни”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *