Університет Ілона Маска планують запустити у США за системою STEM

Ілон Маск вклав гроші у створення університету

© Slaven Vlasic/Getty Images Це вже не перший внесок Маска у систему освіти США.

Американський мільярдер Ілон Маск, який переїхав до штату Техас під час пандемії, планує відкрити там університет у місті Остін, повідомляє Bloomberg.

Проєкт нового навчального закладу, який вже отримав від Маска близько 100 мільйонів доларів через благодійний фонд The Foundation, почне розвиватись із початкової та середньої школи, орієнтованої на STEM (наука, технології, інженерія, математика), і згодом розшириться до рівня університету. Очікується, що перший набір до навчального закладу становитиме 50 учнів.

Університет буде поєднувати традиційну навчальну програму з наданням студентам практичного досвіду за рахунок симуляторів, лабораторій та інших методів.

Десять років тому Маск створив школу Ad Astra у каліфорнійському кампусі SpaceX для своїх п’ятьох дітей та кількох дітей співробітників його космічної компанії. Коли у 2020 році Маск переїхав до Техасу, переїхала і школа.

Маск, найбагатша людина у світі з чистими статками у розмірі 220.8 мільярда доларів (згідно з індексом мільярдерів Bloomberg), також розробляє проєкт свого власного міста за межами Остіна – з місцями для відпочинку, школою та субсидованим житлом для співробітників Tesla, SpaceX та Boring Co.

Серед нещодавніх реалізованих проєктів Маска – запуск компанії з розробки штучного інтелекту xAI.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *