Віна Дизеля звинуватили у сексуалізованому насильстві – колишня асистентка актора подала на нього до суду

Колишня асистентка звинуватила Віна Дизеля у сексуалізованому насильстві

Віна Дизеля звинуватили у насильстві © Vin Diesel/Instagram За її словами, актор напав на неї під час зйомок п’ятого “Форсажу”.

Колишня асистентка актора Віна Дизеля подала на нього до позову суд, звинувачуючи у сексуалізованому насильстві. У позові стверджується, що актор силоміць притиснув її до стіни номера в готелі та мастурбував перед нею, повідомляє Variety.

Аста Йонассон стверджує, що працювала на актора в Атланті, коли він знімався у фільмі “Форсаж 5”. З її слів, Дизель привів її до себе в номер і змусив лягти на ліжко. У позові Йонассон стверджує, що попросила актора зупинитися та пішла до виходу. Але той притис її до стіни, почав мацати за груди і цілувати. Після цього Дизель спробував зняти з неї спідню білизну, але вона вирвалася і втекла у ванну.

Через кілька годин після цього, за словами Йонассон, Саманта Вінсент, сестра Дизеля та президент його компанії, зателефонувала їй та звільнила її.

У позові стверджується, що після нападу та звільнення Йонассон «відчувала себе безпорадною, її самооцінка була підірвана, і вона задавалася питанням про власні навички та вміння, а також про те, чи потрібно їй торгувати своїм тілом, щоб домогтися просування по службі».

Браян Фрідман, адвокат Дизеля, заявив, що актор заперечує всі звинувачення. “Існують чіткі докази, які повністю спростовують ці дивовижні звинувачення”, – додав він.

Нагадаємо, суд присяжних у Лондоні визнав британського актора Кевіна Спейсі не винним у сексуальних домаганнях та сексуалізованому насильстві. Присяжні визнали недостатніми докази в звинуваченнях, які проти Спейсі висунули кілька позивачів, чиї імена не розголошуються.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *