Optimus Gen 2 – Tesla показала нового робота-гуманоїда – відео

нового покоління” title=”Tesla представила робота-гуманоїда нового покоління” />

Робот став на 10 кілограмів легшим © Tesla Optimus/Twitter Він навчився присідати і ходить швидше за попередні розробки.

Компанія Tesla представила робота-гуманоїда нового покоління Optimus Gen 2. Відео з новою моделлю з’явилося на сторінці розробки компанії в Х (колишній Twitter).

Згідно з описом, нова розробка навчилася крутити «головою», стала на 10 кілограмів легше і ходить на 30% швидше за попередні моделі. Розробники також змінили будову рук і ніг робота, щоб вони більше нагадували людські.

Змінився і баланс робота, тепер він здатний присідати. Optimus Gen 2 навчився взаємодіяти з тендітними предметами. У відео він бере куряче яйце однією рукою і перекладає його в іншу, не завдавши йому жодних ушкоджень.

Про плани створення робота-гуманоїда Ілон Маск розповів у 2022 році. Тоді він заявив, що той працюватиме під управлінням комп’ютера Dojo і нейронних мереж, здатних орієнтуватися в просторі і розпізнавати світ. Висота робота становитиме 172 сантиметри, а вага – 57 кілограмів. Замість обличчя гуманоїд матиме екран з корисною інформацією.

Пересуватиметься робот на швидкості до восьми кілометрів на годину. Tesla створює робота так, щоб люди могли втекти від нього або здолати його.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *