Mercedes-Benz припинив оновлювати програмне забезпечення для автомобілів у РФ

Mercedes-Benz повністю відключив російських дилерів від програмного забезпечення

© unsplash/garilens У росіян виникнуть додаткові проблеми з ремонтом і обслуговуванням автівок.

Німецький автомобільний концерн Mercedes-Benz повністю відключив російських дилерів від програмного забезпечення. Також обмеження ввела компанія BMW. Відсутність офіційного ПЗ може збільшити терміни ремонту та обслуговування, а також створити проблеми з оновленнями для нових машин. Це може призвести до того, що водії почнуть частіше обслуговуватися в неофіційних СТО і купувати простіші моделі авто.

Про це повідомляють «Ізвєстія» з посиланням на представників компаній та власні джерела.

В асоціації «Російські автомобільні дилери» підтвердили наявність проблем із доступом до ПЗ. Також у «МБ РУС» – дистриб’ютора Mercedes-Benz в Росії – заявили про припинення доступу до онлайн-систем, за допомогою яких проводиться технічне обслуговування і виявлення проблем. У компанії додали, що ремонт і обслуговування автомобілів буде проводитися на основі «накопиченого досвіду і знань».

Але проблеми торкнулися не тільки Mercedes. Так, в асоціації «Російські автомобільні дилери» повідомили, що у офіційних дилерів виникають проблеми з ПЗ для більшості зарубіжних марок. Основна проблема зараз – збільшені терміни ремонту автівок.

«Це стосується не лише Mercedes, а й BMW. Зрозуміло, що зараз дилери всіма силами намагаються дотримуватися гарантійних зобов’язань перед власниками авто. Обходити обмеження допомагають стороннє ПЗ і техніка, яка продається на маркетплейсах. Але за фактом термін «офіційний дилер» своє значення втрачає», – зазначив анонімний співрозмовник.

Він підкреслив, що вимкнення ПЗ може загрожувати проблемами з сигналізацією і кодуванням ключів від машини. Місцеві експерти сходяться на думці, що через проблеми з обслуговуванням нових автомобілів, зокрема тих, які ввезли паралельним імпортом, зросте попит на старші моделі і менш «наворочені» транспортні засоби.

Related video

Нагадаємо, Грузія заборонила експорт та реекспорт автомобілів американського виробництва у Росію та Білорусь.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *