Київстар почав відновлювати мобільний інтернет

© edscoop.com Оператор уже майже повністю відновився після масштабної кібератаки.

“Київстар” почав поступово відновлювати доступ своїх користувачів до мобільного інтернету після масштабної кібератаки, повідомив головний продуктовий директор компанії Михайло Нестор.

Першою областю, де відновили послугу, стала Івано-Франківська.

“Щоб уникнути перевантаження мережі, ми поступово відновлюємо інші послуги та стабілізуємо роботу. Тому в деяких населених пунктах все ще виникають короткочасні складнощі із якістю зв`язку, але наші спеціалісти оперативно їх усувають”, – зазначив Нестор.

За його словами, наразі вже понад 90% базових станцій мобільного зв’язку на підконтрольній Україні території працюють, абонентам доступний голосовий зв’язок, а також вже активна послуга “Домашній Інтернет”.

Масштабний збій у роботі “Київстару” відбувся внаслідок кібератаки, відповідальність за яку взяла на себе російська хакерська організація “Солнцепек”. Мотиви зловмисників полягали в тому, що “Київстар” можуть використовувати для зв’язку ЗСУ, держоргани та силові структури України. У “Київстарі” згодом зазначили, що атаку здійснено через скомпрометований обліковий запис одного зі співробітників. 

За словами експерта з кібербезпеки та члена оборонного комітету ВР Олександра Федієнка, у Європі до цього часу не бувало кібератак такого масштабу, як атака проти “Київстару”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *