Капсула часу від Google – пошуковик випустив перелік найпопулярніших трендів за 25 років

«Капсула часу» з найпопулярнішими трендами Google за 25 років: як  подивитись

«Капсула часу» від Google © Google Trends / X Пошуковий гігант проаналізував запити користувачів з усього світу за останні 25 років.

Компанія Google запустила інтерактивний сервіс «Капсула часу». Користувачі зможуть дослідити історію трендів пошукової системи з 1999 по 2023 рік, повідомляє Google в X. 

За посиланням, користувачі можуть переглянути тренди минулих років та пройти опитування із шести запитань, щоб визначити рік своєї персональної «Капсули часу». 

Скриншот

Сервіс окреслює п’ять найпопулярніших запитів кожного року у категоріях «Аніме», «Спортсмени», «Карткові ігри», «Дитячі телепрограми», «Породи собак», «Фільми», «Реаліті-шоу», «Соуси», «Футбольні гравці», «Футбольні команди», «Серіали» і «Відеоігри». 

Проєкт виокремив осіб та об’єкти, зважаючи на їхній культурний вплив. Звання «найпопулярнішого» означає, що людину або об’єкт шукали більше, ніж будь-кого іншого в певній категорії у всьому світі з 1999 року, пояснюють в компанії. Але, як підкреслюють автори сервісу, перелік не є вичерпним для кожної особи чи об’єкта, які відповідають критеріям найпопулярнішого. 

Раніше компанія Google підбила традиційні підсумки року та розповіла, які пошукові запити користувалися в українців найбільшою популярністю. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *