Як житимуть люди в майбутньому – Джефф Безос припустив життя трильйонів на космічних станціях

Джефф Безос припустив, що в майбутньому трильйон людей житиме на космічних станціях

Люди зможуть прилітати на Землю у відпустку © European Space Agency За словами бізнесмена, поверхні планет «надто маленькі».

Засновник компаній Amazon та Blue Origin Джефф Безос заявив про ймовірність того, що в майбутньому люди житимуть на космічних станціях, розкиданих за Сонячною системою. За його словами, станції, на кшталт тих, які описав письменник-фантаст Джерард О’Ніл, допоможуть вижити астрономічній кількості людей, повідомляє Futurism.

«Мені хотілося б побачити трильйон людей, які живуть у Сонячній системі. Якби у нас був трильйон людей, у нас будь-якої миті часу було б 1000 Моцартів і 1000 Ейнштейнів», — заявив Безос в інтерв’ю Лексу Фрідману.

«Єдиний спосіб досягти цієї мети – це гігантські космічні станції. Поверхні планет надто малі», – додав Безос.

Як зазначає видання, бачення майбутнього Безосом кардинально відрізняється від бачення Ілона Маска – його безпосереднього конкурента у освоєнні космосу. Засновник SpaceX хоче зробити людство «багатопланетним видом» за допомогою баз на інших планетах, наприклад, Марсі.

Безос вважає, що в майбутньому Земля стане місцем для відпочинку, яке можна буде відвідати, сівши на космічний шаттл. Він також припустив, що люди матимуть вибір: жити в космічних колоніях або на нашій планеті.

Раніше керівник нового факультету Кембриджського університету заявив про те, що прагнення людства до довшого життя може стати катастрофою для планети. За його словами, безсмертя відчинить двері для «винищючого почуття нудьги».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *