Hyperloop One – компанія, яка створювала надшвидкісні поїзди, закривається

Компанія зі створення надшвидкісних поїздів Hyperloop One закривається – Bloomberg

Hyperloop One закривається © Jumpstartfund Вона продає активи та звільняє співробітників.

Компанія Hyperloop One, яка планувала побудувати мережу тунелів для швидкісного переміщення пасажирів та вантажів між містами, закривається. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

Hyperloop One – у минулому знаменитий стартап, з моменту свого заснування у 2014 році він зміг залучити понад 450 мільйонів доларів інвестицій. Компанія побудувала невеликий випробувальний трек неподалік Лас-Вегаса для розробки своїх транспортних технологій і на якийсь час взяла назву Virgin Hyperloop One після того, як Virgin Річарда Бренсона інвестувала в неї кошти. Після того, як минулого року стартап вирішив зосередитись на вантажах, а не пасажирських перевезеннях, логотип Virgin із назви прибрали.

За даними джерел агентства, компанія вже звільнила більшу частину своїх співробітників і намагається продати активи, що залишилися, включаючи випробувальний полігон. Станом на початок 2022 року у Hyperloop One працювало понад 200 осіб. Компанія вже закрила свій офіс у Лос-Анджелесі. Працівникам, які займаються продажем активів, заявили, що вони працюють до 31 грудня.

Джерело також розповіло, що інтелектуальну власність стартапу буде передано DP World зі штаб-квартирою в Дубаї, який з 2016 року володіє контрольним пакетом акцій компанії.

Проєкт вакуумного поїзда було запропоновано Ілоном Маском. Hyperloop поєднував у собі технології вакуумного поїзда та поїзда на магнітній подушці. Капсули в Hyperloop повинні були рухатися герметичною трубою, тиск в якій дорівнює одній тисячній атмосферного.

У 2020 році тоді ще компанія Virgin Hyperloop здійснила перший у світі запуск капсули швидкісної системи Hyperloop з пасажирами всередині. Усередині капсули були голова технологічного підрозділу компанії Джош Гігель і директор підрозділу по роботі з пасажирами Сара Лучіан. Капсула Hyperloop розігналася до 172 кілометрів на годину.

Тестовий майданчик вакуумного поїзда планували збудувати і в Україні.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *