Батареї для електромобілів – LFP-акумулятор Shenxing від CATL виходить на ринок

Китайська компанія CATL почала випускати швидкозаряджувані LFP-акумулятори

© CATL / Facebook Старт масового виробництва очікується до кінця року.

Китайський акумуляторний гігант CATL у середу випустив швидкозаряджувану літій-залізо-фосфатну батарею Shenxing, з якою електромобіль здатний проїхати 400 км після 10-хвилинної зарядки, передає Reuters.

Старт масового виробництва нової батареї очікується до кінця року, а оснащені нею електромобілі з’являться на ринку в першому кварталі 2024 року.

“Ми сподіваємося, що завдяки постійним зусиллям щодо вдосконалення технологій та зниження витрат батареї Shenxing стануть стандартним продуктом, доступним для кожного електромобіля”, – сказав на онлайн-брифінгу Гао Хань, головний технічний директор підрозділу електронних автомобілів компанії CATL.

Компанія CATL намагається зберегти своє лідерство в галузі, стикаючись із проблемами послаблення попиту та тиску на виробників електромобілів з метою зниження витрат на тлі цінової війни та уповільнення темпів зростання продажів автомобілів цього року.

CATL, найбільшим клієнтом якої є компанія Tesla, втрачає частку ринку, віддаючи її BYD, найбільшому автовиробнику, який оснащує всі електромобілі власними батареями.

Такі автовиробники як Chongqing Changan Automobile та Guangzhou Automobile Group також закуповують більше батарей у дрібніших постачальників, щоб знизити витрати.

Related video

Минулого року в Національній академії наук України заявили, що на території нашої країни містяться поклади щонайменше 500 тисяч тонн літію – найбільший показник у Європі. Проте на даний момент літій не видобувається через війну, кажуть дослідники.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *