30-та українська антарктична експедиція повернулася до Києва

30-та Українська антарктична експедиція повернулася до Києва Фото 05.04.2026 00:21 Укрінформ 30-та Українська антарктична експедиція 4 квітня повернулася до української столиці після річного періоду діяльності на станції “Академік Вернадський”. Як інформує Укрінформ, про це Національний антарктичний науковий центр оголосив на…








