Зеленський про похід на другий термін: Якщо війна продовжиться — піду. Якщо закінчиться — ні

Зеленський про похід на другий термін: Якщо війна продовжиться — піду. Якщо закінчиться — ні - Фото

Володимир Зеленський (Фото: EPA/Robert Ghement)

Президент Володимир Зеленський заявив, що балотуватиметься на другий термін, якщо війна Росії проти України продовжуватиметься. Про це він повідомив в інтерв’ю Digi24.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини За його словами, він піде на другий термін, якщо війна продовжиться. “Якщо війна закінчиться – ні. Я не можу втекти під час війни”, — сказав Зеленський. У серпні 2023 року Зеленського вже питали, чи балотуватиметься він на виборах, голова держави заявив, що не залишить країну під час війни.

“У 2024 році, якщо триватиме війна, і якщо вибори відбудуться, я ніколи в житті не покину свою країну”, – наголосив президент.

  • Американський сенатор Грем під час візиту до Києва заявив, що вибори в Україні мають відбутися у 2024 році, навіть якщо війна продовжиться, але секретар РНБО Данілов відповів, що Україна сама вирішуватиме, коли їх проводитиме.
  • 10 вересня Зеленський заявив, що якщо проводити вибори під час війни, то Україна матиме проблеми з голосуванням військових, спостерігачами на фронті, визнанням голосування, волевиявленням людей за кордоном та в окупації.
  • Перша леді Олена Зеленська заявила, що не знає, чи її чоловік балотуватиметься на посаду президента у 2024 році.

Читайте також: “Питання не актуальне”. Зеленський назвав п’ять перешкод для проведення виборів

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *