США можуть об’єднати допомогу Україні з пакетом підтримки Ізраїлю – NBC News

США можуть об'єднати допомогу Україні з пакетом підтримки Ізраїлю – NBC News - Фото

Білий дім (Фото: ЕРА, Yuri Gripas)

Білий дім  Конгрес США розглядають можливість об’єднати допомогу Україні із пакетом підтримки Ізраїлю. Про це повідомляє американська телекомпанія NBC News з посиланням на неназваних офіційних осіб країни.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

На думку двох проукраїнських законодавців обох партій та чиновника Білого дому, такий підхід може допомогти забезпечити додаткове фінансування України, попри певну опозицію з боку республіканців.

Утім, остаточного рішення поки немає, додають журналісти.

Зазначається, що група консерваторів у Палаті представників “рішуче виступає проти нового фінансування для України, про яке попросив Білий дім”.

Водночас виділення додаткової допомоги Ізраїлю після нападу бойовиків ХАМАС на країну не викликає такого опору серед членів Конгресу США, пише NBC News.

Представник адміністрації президента США заявив, що Білий дім “оцінює політичну життєздатність об’єднання допомоги Україні та Ізраїлю”.

Координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі сказав, що потреби обох держав важливі, а США є “досить великою, економічно життєздатною та достатньо динамічною” країною, щоб підтримувати обох.

  • Белый дом просит Конгресс выделить для Украины $24 млрд до конца 2023 года. В последний раз Конгресс одобрял $48 млрд в декабре 2022-го – до того, как республиканцы взяли под свой контроль Палату представителей.
  • 30 сентября года обе палаты Конгресса поддержали резолюцию о финансировании правительства США на следующие 45 дней: туда не включено новое финансирование Украины до 18 ноября. Президент США Байден заверял, что “есть договоренность” в Конгрессе о продолжении военной помощи.
  • Пока у Пентагона остается еще $5,2 млрд на помощь Украине, хватит примерно на полгода.

Читайте також: Маккарті готовий повернутися на посаду спікера Палати представників – Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *