Скаліз зняв свою кандидатуру на посаду спікера Палати представників – Reuters

представників – Reuters – Фото” title=”Скаліз зняв свою кандидатуру на посаду спікера Палати представників – Reuters – Фото” />

Стів Скаліз (Фото: ЕРА, MICHAEL REYNOLDS)

Конгресмен із Луїзіани Стів Скаліз, якого республіканці методом таємного голосування обрали 11 жовтня на посаду спікера Палати представників, заявив, що знімає свою кандидатуру. Про це повідомляє Reuters.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“Я щойно повідомив своїм колегам, що знімаю свою кандидатуру на посаду спікера”, – сказав Скаліз журналістам.

Він також зазначив, що залишиться в ролі лідера більшості у Палаті представників і наразі не планує підтримувати іншого кандидата у спікери.

Reuters пише, що республіканці сподівалися “уникнути повторення ганебної ситуації”, яка сталася в січні, коли консерватори змусили ексспікера Палати представників Кевіна Маккарті витримати 15 голосувань в залі засідань протягом чотирьох днів, перш ніж він здобув перемогу.

Скаліз був головним претендентом на посаду спікера Палати представників після відставки Кевіна Маккарті. У разі обрання на посаду спікера він обійматиме цю посаду до січня 2025 року, якщо його не вирішать відправити у відставку. Конгресмен активно висловлюється про події в Ізраїлі й наголошує на розв’язанні цієї проблеми. За даними американських ЗМІ, Скаліза позиціюють як людину, яка має повагу серед республіканців і виступає за підтримку України у її війни проти Росії.

  • 3 жовтня представник Республіканської партії Метт Гетц вніс пропозицію про усунення Маккарті з посади спікера, звинувативши того в укладенні “таємної угоди для України” з демократами й президентом Байденом для ухвалення законопроєкту щодо короткострокового фінансування.
  • Гетц був одним із понад десяти республіканців, які неодноразово голосували проти висування Маккарті на посаду спікера у січні.

Читайте також: США оголосили про пакет військової допомоги Україні на $200 млн – повний список

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *