РФ відмовилася від договору про заборону ядерних випробувань. У Кулеби закликали світ реагувати

РФ відмовилася від договору про заборону ядерних випробувань. У Кулеби закликали світ реагувати - Фото

Ядерна зброя (Фото: Depositphotos)

Сьогодні нелегітимна російська Держдума відкликала ратифікацію Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань. Депутати РФ підтримали законопроєкт у другому і третьому читаннях. Міністерство закордонних справ закликало світ відреагувати на чергові провокації з боку Москви.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

“Сьогодні світ є свідком чергового провокативного кроку держави-агресора, спрямованого на посилення ядерного шантажу”, – заявили у відомстві Дмитра Кулеби.

В МЗС наголосили, що це рішення є “частиною ланцюга подій”, які відбуваються в Росії протягом останніх років – держава-агресор вже спровокувала небезпечний дисбаланс глобальної архітектури ядерного роззброєння та нерозповсюдження своїм рішенням про призупинення участі у новому договорі про СНО та протиправним розміщенням російської тактичної ядерної зброї в Білорусі.

У Кулеби назвали це “безвідповідальною поведінкою”, яка вкотре ставить під загрозу міжнародну безпеку і стабільність.

“Україна засуджує кроки Росії щодо відкликання ратифікації Договору та закликає міжнародне співтовариство відповідно відреагувати на провокації Москви, спрямовані на заподіяння шкоди об’єкту і меті ДВЗЯВ”, – заявили в МЗС.

  • 4 жовтня Зеленський, посилаючись на прогнози української розвідки, заявив, що до кінця 2023 року Росія посилить ядерні погрози.
  • Пропагандистка РФ Симоньян закликала влаштувати ядерний вибух над Сибіром. Данілов відреагував – каже, що росіяни не знають чим погрожувати Україні, а тому починають повертати ядерний шантаж.
  • За даними ГУР, Росія з літа готує ядерну зброю, але говорити про реальну загрозу рано.

Читайте також: На порозі ядерної війни. США готуються до одночасних конфліктів з Китаєм та Росією

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *