РФ перекинула бойових дельфінів на захід Криму для боротьби з Силами оборони – фото

ахід Криму для боротьби з Силами оборони – фото – Фото” title=”РФ перекинула бойових дельфінів на захід Криму для боротьби з Силами оборони – фото – Фото” />

Дельфін (Фото: ЕРА, MORTEN STRICKER)

Видання Naval News, яке спеціалізується на військово-морській тематиці, пише, що Росія перекинула групи бойових дельфінів з тимчасово окупованого Севастополя у західну частину Криму, аби таким чином, ймовірно, захиститися від українських спецпризначенців.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Супутникові знімки, які проаналізував OSINT-дослідник видання, відомий у соцмережах під нікнеймом HI Sutton, свідчать про те, що загони бойових дельфінів з’явилися на військово-морській базі в селищі Новоозерне в північно-західній частині Криму.

Аналітики вважають, що в такий спосіб російські окупанти хочуть захиститися від українських спецпризначенців, які уже провів кілька успішних операцій із висадкою на західне узбережжя півострова.

Бойові дельфіни вважаються ефективною зброєю проти військових водолазів, пише Naval News. Ссавці здатні виявити водолаза й або позначити його для військових, або навіть завдати людині смертельного удару.

За припущенням видання, ВМФ РФ може залучити дельфінів для захисту кораблів від водолазів-мінерів і боротьби з водолазами-розвідниками. Також тварини можуть патрулювати узбережжя, додає Naval News. 

Фото: Naval News

Про те, що Севастопольську бухту охороняють бойові дресовані дельфіни, ще у квітні 2022 року повідомили американські газети та Naval News із посиланням на супутникові знімки, проаналізовані американською некомерційною організацією US Naval Institute (USNI). Організація виявила на знімках два загони для дельфінів, вони були розміщені в бухті в лютому 2023 року.

  • Унаслідок нічної атаки 13 вересня 2023 року на судноремонтному заводі в Севастополі було сильно пошкоджено великий десантний корабель та знищено підводний човен окупантів.
  • 14 вересня Україна завдала удару по двох патрульних кораблях РФ у Чорному морі, корвет “Сергій Котов” отримав пошкодження.
  • 22 вересня в Севастополі ракетами було розбито штаб ЧФ РФ: багато відео.
  • В ніч проти 13 жовтня експериментальні “Морські малюки” СБУ атакували носія крилатих ракет корабель “Буян” і великий патрульний корабель “Павєл Дєржавін” російського флоту.

Дивіться також: Під Севастополем пролунав потужний вибух, окупанти пишуть про військову базу – фото

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *