Посол України: Не можна сказати, що у США домінує думка “зупинити Росію за будь-яку ціну”

Посол України: Не можна сказати, що у США домінує думка

Оксана Маркарова (Фото: EPA)

Посол України в США Оксана Маркарова заявила, що у Вашингтоні поки що не домінує думка про те, що Росію у війні потрібно зупинити за будь-яку ціну. Про це вона повідомила в інтерв’ю LB.ua.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За її словами, Україна постійно говорить Білому дому про те, що потрібно не очікувати на будь-які дії диктатора Володимира Путіна, а концентруватися на потребах Сил оборони.

“Путін, якщо захоче зупинити війну, зможе зробити це швидко — накаже не стріляти, припинити агресію і виведе свої війська з нашої землі”, — сказала Маркарова.

Вона зазначила, що зараз у експертному середовищі США набагато менше людей, які кажуть, що “Росія дуже важлива і Путіну потрібно дати можливість зберегти обличчя”.

“На жаль, ми ще не можемо сказати, що в Америці переважає думка, що Росія має бути зупинена за будь-яку ціну і всі ресурси потрібно сфокусувати на тому, щоб Україна перемогла. Однак за ці півтора року завдяки мужності українців відбулася значна еволюція у поглядах американської еліти”, — наголосила посол.

  • За підсумками саміту НАТО у Вільнюсі країни G7 ухвалили декларацію про гарантії безпеки, які мають діяти до того, як Україна вступить до НАТО.
  • У ОП запевняють, що отримані Україною гарантії безпеки не будуть Будапештом-2.
  • Почалися переговори зі США щодо гарантій безпеки. Держдеп назвав акценти. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *