Понад 30 000 паломників-хасидів прагнуть приїхати до Умані на Рош га-Шана

Рош га-Шана – Фото” alt=”Понад 30 000 паломників-хасидів прагнуть приїхати до Умані на Рош га-Шана – Фото” />

Фото: EPA

Цього року до Умані планують приїхати понад 30 000 паломників-хасидів на святкування Рош га-Шана. Про це повідомляє Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Традиційно на іудейський Новий рік тисячі хасидів з усього світу з’їжджаються до могили цадика Нахмана Брацлавського до Умані.

Як зазначається, незважаючи на наполегливі рекомендації української влади утриматися від паломництва в Умань (у зв’язку з війною, регулярним масованим обстрілом Росією України та можливими провокаціями з боку РФ), хасиди сприймають цю подорож як свій релігійний обов’язок.

Влада Умані заявила про готовність прийняти понад 30 000 паломників.

  • 28 квітня 2023 року вночі під час повітряної тривоги росіяни вдарили крилатою ракетою по житловому дев’ятиповерховому будинку в Умані. Загинули 23 особи, зокрема шестеро дітей.
  • 8 серпня Черкаська ОВА рекомендувала паломникам утриматися від відвідування Умані на свято Рош га-Шана.
  • 16 серпня повідомлялося, що посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив, що питання про призупинення безвізу з Ізраїлем має ухвалюватися на найвищому рівні.
  • Корнійчук не виключає, що Росія може піти на провокацію проти ізраїльських паломників-хасидів, які щоосені приїжджають до Умані.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *