Польща створює нову військову частину біля кордону з Білоруссю

Польща створює нову військову частину біля кордону з Білоруссю - Фото

Фото: Міноборони Польщі

Міністерство оборони Польщі оголосило про створення нової військової частини в місті Чарна-Білостоцька, розташованому за 30 км від кордону з Білоруссю. Про це повідомляється на сайті міністерства.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Військова частина у Чарній-Білостоцькій має стати навчальним центром для потреб Першої піхотної дивізії Легіонів, яку відроджує польське міністерство заради посилення армії. У лютому міністр оборони Маріуш Блащак заявив, що дивізія складатиметься з чотирьох бригад, кожна з яких матиме чотири батальйони.

Зона відповідальності нової дивізії знаходиться між 16 механізованою дивізією (Вармінсько-Мазурське воєводство, кордон з Калінінградською областю РФ) та 18 механізованою дивізією (Мазовецьке воєводство біля Варшави).

Відроджувана дивізія прославилася в боях із більшовицькою Росією у 1920 році, включно з відвоюванням Білостока.

“Сьогодні ми бачимо, що відбувається на східному кордоні, – Путін намагається відновити імперію, цього разу імперію Путіна. Але Росія – біла, червона чи путінська – однакова з точки зору методів, які вона використовує, коли йдеться про агресію. Ось чому ми посилюємо польську армію у відповідь на ці загрози”, – сказав Блащак у суботу, 12 серпня.

Польський міністр заявив, що сильна армія потрібна країні, щоб “не допустити повторення Бучі на території Польщі”.

Зараз армія Польщі налічує 175 000 осіб, тоді як у 2015-му їх було 95 000.

“Ми повертаємо армію на карту Польщі скрізь, де це потрібно”, – сказав міністр оборони.

  • 10 серпня Блащак повідомив, що Польща планує перекинути до кордону з Білоруссю до 10 000 військовослужбовців для додаткової підтримки Прикордонної служби.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *