ПАРЄ закликала визнати Путіна нелегітимним та оголосила Росію диктатурою

ПАРЄ закликала визнати Путіна нелегітимним та оголосила Росію диктатурою - Фото

Володимир Путін (Фото: ЕРА)

Парламентська асамблея Ради Європи офіційно оголосила Росію диктатурою, Володимира Путіна – диктатором, а також закликала держави-члени Ради Європи визнати його нелегітимним після закінчення нинішнього президентського терміну. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ПАРЄ.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка визнає “вічну” владу Путіна нелегітимною та рішуче підтримує створення спеціального міжнародного кримінального трибуналу щодо російського керівництва, включаючи Путіна, за їхні дії, починаючи з незаконної окупації Криму, війни на Донбасі та збиття літака рейсу MH17.

Після закінчення його строку “президенства” всі міжнародні контакти з ними, за винятком гуманітарних питань, мають бути обмежені, наголошують у Раді Європи.

Путін перебуває при владі з 2000 року. У 2020-му до Конституції Росії було внесено зміни, які дадуть йому змогу залишатися на своїй посаді до 2036 року.

Парламентська асамблея відзначає важливість обмеження президентського терміну, особливо в країнах, де конституція передбачає сильну президентську владу.

Також ПАРЄ офіційно визнали, що за час правління Путін перетворив Росію на диктатуру.

  • 27 квітня ПАРЄ ухвалила резолюцію, в якій зазначається, що згідно з нормами міжнародного права, примусова депортація українських дітей на територію РФ, – це ознака геноциду, тому всі такі випадки мають розслідуватись, а всі причетні – відповідати.

Читайте також: ПАРЄ визнала Голодомор геноцидом, мирні переговори можуть бути лише на умовах України

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *