Опитування КМІС: Зросла кількість українців, які вірять у “конфлікт” Зеленський-Залужний

Опитування КМІС: Зросла кількість українців, які вірять у

Володимир Зеленський та Валерій Залужний (Фото: ОП)

Опитування Київського міжнародного інституту соціології показало, що кількість українців, які вірять у “конфлікт” між військовим та політичним керівництвом, зросла. Про це свідчать дані нового дослідження КМІС.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Згідно з опитуванням, яке було проведено з 29 вересня до 9 жовтня, за останній рік з 14% до 32% зросла кількість громадян, які вірять в існування “серйозних конфліктів” між політичним керівництвом та командуванням Збройних Сил України.

Водночас 54% українців продовжують вважати, що військове та політичне керівництво працюють в одній команді злагоджено.

Соціологи опитали 1010 респондентів у різних регіонах України, окрім тимчасово окупованого Криму, – опитували громадян віком від 18 років.

У КМІС заявили, що попри умови війни та можливу статистичну похибку, результати все одно зберігають “високу репрезентативність”.

  • Ще в липні 2022 року секретар РНБО Данілов спростував чутки про нібито конфлікт між президентом Зеленським та головкомом ЗСУ Залужним.
  • У вересні минулого року Залужний заявив, що Зеленський ще в 2019 році погодився, що йому не варто безпосередньо втручатися у військові рішення, оскільки він ніколи не був знайомий із військовою справою.
  • У Міноборони повідомляли, що в інформаційному просторі Росії та України поширюється наратив, який деструктивно впливає на наступальний потенціал українського суспільства – про нібито конфлікт між Генштабом ЗСУ з одного боку та Офісом президента та Міноборони – з іншого.

Читайте також: Зеленський не ревнує Залужного, повністю зайнятий війною, міняти теж не збирається — BBC

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *