Нацспротив: Спецслужби РФ та Білорусі хочуть здійснити провокацію, звинувативши Україну

Нацспротив: Спецслужби РФ та Білорусі хочуть здійснити провокацію, звинувативши Україну - Фото

ФСБ (фото – скриншот із відео)

Федеральна служба безпеки Росії та Комітет державної безпеки Білорусі планують влаштувати провокацію на одному з промислових об’єктів Білорусі, щоби звинуватити в цьому Україну. Про це йдеться у повідомленні Центра національного спротиву (ЦНС).

Пояснюємо складні речі простими словами — підписуйся на наш YouTube

В ЦНС зазначають, що наразі об’єктом для теракту розглядається нафтобаза “БРЕСТОБЛНЕФТЕПРОДУКТ”, яка розташована поблизу населеного пункту Прилуки Брестської області.

Теракт планують здійснити з використанням скиду з безпілотника.

Розташування Брестоблнефтепродукт до кордону з Україною (фото – Центр нацспротиву)

Центр додає, що за інформацією від білоруського підпілля, в серпні 2023 року представники терористичної групи Вагнера проводили аеророзвідку об’єктів. Вони намагалися обрати потенційне місце для проведення подібної операції.

ДОВІДКА. Центр національного спротиву (ЦНС) — це підрозділ при Командуванні Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який навчає цивільне населення методам спротиву окупантам та організовує цей спротив на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України.

  • 7 жовтня 2023 року ЦНС повідомив, що рівень підтримки окупантів на тимчасово окупованих територіях півдня Україн не перевищує 5%.
  • 9 жовтня Центр нацспротиву заявив, що представники терористичної групи Вагнера навчали бійців ХАМАСу скидам з дронів і штурмам у країнах Африки.

Читайте також: Кремль вирішив вивезти більшість вагнерівців до Африки – Центр спротиву

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *