МВС пропонує Раді встановити штрафи для закладів, що працюють у комендантську годину

МВС пропонує Раді встановити штрафи для закладів, що працюють у комендантську годину - Фото

Ігор Клименко, міністр внутрішніх справ України (Фото: International Summit of Cities and Regions)

До Верховної Ради буде подано законопроєкт про встановлення адміністративної відповідальності для закладів, які працюють у комендантську годину. Про це в ефірі телемарафону розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Коментуючи розслідування УП про роботу столичного закладу Boho Club у комендантську годину, Клименко повідомив, що МВС разом із народними депутатами підготували проєкт, він вже завтра, 12 жовтня, буде відправлений в комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Цим законопроєктом пропонується доповнити український кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею, установивши відповідальність за порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану.

Пропонується встановити за такі порушення штрафи від 34 000 до 170 000 грн. У разі повторного порушення протягом року – від 340 000 до 680 000 грн.

“Це буде стосуватися саме власників суб’єктів господарювання і фізичних осіб підприємців. Думаю, що найближчим часом Верховна Рада розгляне пропозиції”, – додав Клименко

  • 4 жовтня УП опублікувала розслідування стосовно київського ресторану та караоке-бару Boho Club, який продовжує працювати з ночі до ранку, попри комендантську годину. Правоохоронці, як стверджують журналісти, ігнорують це.
  • У поліції Києва сказали, що у заклад правоохоронці “силою” зайти не можуть – немає таких повноважень.

Дивіться також: Для мажорів комендантської години не існує? Де беруть і скільки коштує спецперепустка

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *