Мобілізація у Росії. У ГУР кажуть, що окупанти призивають десятки тисяч людей щомісяця

Мобілізація у Росії. У ГУР кажуть, що окупанти призивають десятки тисяч людей щомісяця - Фото

Андрій Юсов (Фото: LIGA.net)

У Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що Росія мобілізує десятки тисяч людей щомісяця. Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов в інтерв’ю на каналі “Ми-Україна”.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини За його словами, мобілізація в Росії не припинялася, а до окупаційної армії щомісяця призивають десятки тисяч, проте тотальну мобілізацію в Кремлі поки що оголошувати не наважуються. Він зазначив, що в Москві бояться бунтів, а тому не оголошують мобілізацію публічно. Юсов заявив, що одночасно РФ готує державну машину до нових хвиль призову.

“Юридично законодавство та повноваження репресивних органів збільшуються таким чином, щоб будь-якої миті несподіване оголошення рішення про нову хвилю мобілізація не могла зустрітися з відчутним опором”, – резюмував розвідник.

  • 14 серпня 2023 року в ГУР МО заявили, що Кремль готується до масової мобілізації у Росії.
  • 16 серпня повідомлялося, що у тимчасово окупованій Горлівці, захопленій Росією у 2014 році, загинули понад 20 000 жителів, яких росіяни незаконно мобілізували до своєї армії для війни проти України.
  • У Росії щомісяця мобілізують на війну проти України близько 20 000 осіб – ГУР.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *