Буданов назвав “дуже проблемного” генерала для України — це Беседа, глава п’ятої служби ФСБ

Буданов назвав

Кирило Буданов (Фото: скріншот з відео)

Начальник української військової розвідки Кирило Буданов заявив, що начальник п’ятої служби Федеральної служби безпеки РФ Сергій Беседа є дуже проблемним для України. Про це він повідомив в інтерв’ю УП.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини За його словами, Беседа завжди приносив проблеми України і є “дуже проблемною людиною”. “Багато зла накоїв для України. Ну нічого, час все розставить”, – сказав Буданов. Він зазначив, що на початку великої війни Беседа був усунений від своїх обов’язків на якийсь час, але потім “все налагодилося”.

“Наразі він займається своєю роботою, на жаль, зовсім не на користь України. Активні операції на території України”, – заявив глава відомства.

Розвідник заявив, що ФСБ зосереджена на роботі з цивільними бізнесменами, політиками тощо.

На запитання про те, чи росіяни намагаються зараз вербувати українських чиновників, Буданов відповів, що з цим необхідно звертатися до Служби безпеки України.

П’ята служба (офіційна назва – Служба оперативної інформації та міжнародних зв’язків) займається зв’язками ФСБ із зарубіжними партнерами, у тому числі з американськими відомствами. Усередині служби існує Департамент оперативної інформації (ДОІ), який виконує функції зовнішньої розвідки ФСБ. Саме він відповідав за надання диктатору Володимиру Путіну інформації щодо політичних подій в Україні напередодні вторгнення.

  • Буданов заявив, що війна має бути перенесена на територію РФ, чим ширшими будуть операції там, тим краще.
  • На думку начальника ГУР, після перемоги України в Росії виникне реваншизм, на відновлення військового аспекту у неї піде щонайменше 10 років.
  • Буданов: Путіна та його оточення в РФ називають “клуб, кому за 70”. Це агенти нам доповіли.

Читайте також: Буданов став наймолодшим генерал-лейтенантом України. Зеленський підвищив начальника ГУР

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *