В Україні треба зберегти безперервність мистецької освіти

Заклади культури мають визнаватися критичними для життєзабезпечення і мати нову систему бронювання

© pixabay/annayozman Таку заяву виконуючий обов’язки міністра культури зробив під час відвідин Слов’янська

Міністерство культури та інформаційної політики України працює над тим, щоб змінити підхід до бронювання працівників сфери культури. Таку заяву зробив виконуючий обов’язки міністра Ростислав Карандєєв у Слов’янську, де проводив зустріч із представниками культурної сфери регіону.

Також, на думку виконуючого обов’язки міністра, необхідно працювати над визнанням закладів культури критичними для життєзабезпечення регіону.

Карандєєв вважає, що заклади культури необхідні для того, щоб “створювати картину місцевості”. На його думку, дуже важливим є зберегти людей, які забезпечать безперервність мистецької освіти дітей, оскільки саме за їхнє майбутнє Україна і воює.

Раніше виконуючий обов’язки міністра культури Ростислав Карандєєв висловився на численні публікації щодо бронювання працівників театрів, засобів масової інформації та цирків. На його думку, ці публікації є обурливими та невиправданими. Чиновник вважає, що це є звичайна неповага до людей сфери, які чесно і якісно роблять свою роботу, примітивна оцінка їх суспільного значення, як і в цілому значення культури в країні, що воює.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *