Стала відома причина смерті актора Меттью Перрі

Судмедексперт встановив причину смерті зірки серіалу

© Метью Перрі / Instagram Актор помер від гострого впливу кетаміну.

Актор Метью Перрі помер від гострого впливу кетаміну, повідомляє The Guardian із посиланням на заяву судово-медичного експерта округу Лос-Анджелес.

28 жовтня 54-річного зірку серіалу «Друзі» було знайдено мертвим у джакузі в його маєтку. Під час першого розтину не вдалося визначити, від чого саме помер актор.

Перрі, який став зіркою, виконавши роль Чендлера Бінга в американському ситкомі «Друзі», перед смертю отримував інфузійну терапію кетаміном для лікування депресії та тривоги.

Посмертна експертиза дійшла висновку, що Перрі помер від «гострого впливу кетаміну», а супутніми факторами стали «утоплення, ішемічна хвороба серця та вплив бупренорфіну», який використовується для лікування опіоїдних розладів.

За даними експертизи, кетамін в організмі Перрі спричинив надмірну стимуляцію серцево-судинної системи і пригнічення дихання. Медексперт не виявив жодних слідів алкоголю, метамфетаміну, кокаїну, героїну або фентанілу.

Актор відверто розповідав про свою боротьбу із залежністю, а також створив центр допомоги для чоловіків із подібними проблемами.

У своїх мемуарах Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing, випущених у 2022 році, Перрі написав про те, як у підлітковому віці став алкоголіком і отримав залежність від знеболювальних після аварії на водних лижах у 1997 році. Перрі писав, що його залежність значно вплинула на його життя, в один момент ввівши його в кому.

Після його смерті був створений фонд його імені для допомоги тим, хто бореться із залежністю.

Дженніфер Еністон, колега Перрі з «Друзів», сказала, що перед смертю актор почувався добре.

«Він був щасливий. Він був здоровий. Він кинув палити. Він набирав форму. Він був щасливий – це все, що я знаю. Я переписувалася з ним того ранку. Йому не боліло. Він не боровся. Він був щасливий», – сказала вона виданню Variety.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *