Скільки заробляли батьки Кевіна з Сам удома – економісти підрахували, яким був дохід сім’ї

У NYT підрахували, скільки заробляли батьки Кевіна з «Сам удома»

Батьки Кевіна були багатими людьми © Twentieth Century Fox Film Corporation Фанати ставили питання, як сім’я могла дозволити собі величезний будинок і поїздку до Парижа.

Фільм «Сам удома», в якому восьмирічний Кевін (Маколей Калкін) залишається на Різдво один вдома і захищає його від грабіжників, став одним із символів зимових свят і утримує це звання з моменту прем’єри у 1990 році. І майже щороку ті, хто дивляться кіно, запитують, скільки сім’я Маккалістерів мала заробляти, щоб дозволити собі купити і утримувати такий великий будинок, а також вирушити до Парижа на Різдво всім складом (за винятком Кевіна, якого просто забули).

Видання The New York Times звернулося до економістів та тих, хто був задіяний у створенні фільму, щоб знайти відповідь на це запитання.

Маккалістери входять до 1% населення США

На початку фільму один із грабіжників, Гаррі (Джо Пеші), каже своєму подільнику Марву (Деніел Стерн), що будинок Маккалістерів – їхня головна мета у багатому районі. “Це цей, Марв, це срібний тунець”, – каже Гаррі. А потім припускає, що в будинку багато “товарів вищого класу”, включаючи відеомагнітофони, стереосистеми, дуже вишукані прикраси та “незвичайні ринкові цінні папери”.

За даними Realtor.com, це реальний будинок на Лінкольн-авеню, 671 у передмісті Чикаго, одному з найдорожчих районів у Сполучених Штатах. У 1990 році купити такий будинок могли тільки 1% найбагатших сімей Чикаго. І, як вважають економісти Федерального резервного банку Чикаго, так само і сьогодні.

Економісти – Макс Жілле, старший аналітик-дослідник; Сінді Халл, помічник віце-президента та тимчасовий керівник групи фінансових ринків; і Томас Волструм, старший економіст з бізнесу – порахували, скільки заробляли Маккалістери, враховуючи доходи домогосподарств у цьому районі Чикаго в 1990 і 2022 роках, вартість нерухомості, ставки за іпотечними кредитами, типові податки та страхування, що переважали на той момент.

Вони припустили, що Маккалістери не витрачали на житло більше 30% свого доходу. У результаті такий будинок був доступний сім’ї з доходом 305 тисяч доларів на рік 1990 року, що 2022 року становило вже 665 тисяч доларів на рік.

За оцінкою Zillow, будинок, схожий на той, де жили герої «Сам удома», у середині 2022 коштував приблизно 2,4 мільйона доларів. За оцінками економістів, купити такий будинок може сім’я із річним доходом 730 тисяч доларів. До таких родин належить 1% мешканців Чикаго.

Як Маккалістер стали такими багатими

Творці фільму не розповідають, ким працювали батьки Кевіна.

У соцмережах, де тема доходів Маккалістерів порушується постійно, припустили, що Кейт Маккалістер була дизайнером, оскільки в будинку зустрічається кілька манекенів. Деякі з них Кевін використав, щоб створити враження, що він не сам.

Письменник Тодд Штрассер, який написав книги за «Сам удома», розповів, що творці фільму його ніяк не контролювали, а просто видали сценарій. Тому він зробив маму Кевіна модельєром через манекени, а тата – бізнесменом, «бо це був безпрограшний варіант».

Згідно з однією з фанатських теорій, тато Кевіна був пов’язаний із організованою злочинністю. Його будинок обрали для свого роду вендетти, а насильство хлопчика по відношенню до грабіжників стало наслідком виховання.

Поїздка до Парижа

На добробут сім’ї вказує також те, що вони полетіли сім’єю на свята до Парижа. Така поїздка на 15 осіб має коштувати дуже дорого. Але на початку фільму Кейт каже поліцейському, що за квитки заплатив брат її чоловіка.

Це дядько Роб, другорядний персонаж першого фільму. Але з того, що про нього відомо, можна зробити висновок, що він доволі багатий. Він зміг оплатити квитки для 15 осіб, а в Парижі має квартиру з видом на Ейфелеву вежу, в якій можуть розміститися всі члени його родини.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *