Росія і Грузія – не брати, гурт The Killers вибачився за скандальний концерт

Гурт The Killers вибачився за те, що на концерті в Грузії назвав місцевих мешканців та росіян

© The Killers / Facebook Концерт відбувся, коли в Грузії відзначали 15-ту річницю російського вторгнення у 2008 році.

Американський рок-гурт The Killers вибачився за те, що під час концерту в Грузії вивів на сцену російського барабанщика і назвав фанатів “братами та сестрами”.

“Добрий народ Грузії, ми не хотіли нікого образити! Розуміємо, що слова про те, що всі слухачі та шанувальники The Killers є “братами та сестрами”, може бути невірно сприйняті. Ми не хотіли нікого засмучувати і просимо вибачення”, – йдеться у заяві гурту в Facebook, де музиканти зазначають, що вони мають давню традицію запрошувати людей з аудиторії пограти на барабанах.

Після того, як лідер гурту Брендон Флауерс заявив зі сцени, що “бачить у присутніх братів і сестер”, люди почали освистувати музикантів, а частина присутніх покинула концерт.

Related video

Відносини Грузії та Росії напружені з 2008 року, коли Росія окупувала частину грузинської території. Ситуація посилилася внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року, після чого до Грузії почала переїжджати велика кількість росіян, які тікають, зокрема, від мобілізації.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *