Новий кліп Океану Ельзи Відповідь – де знімали – відео

Скільки ще виб’ється тих вікон? – Океан Ельзи презентував пісню до другої річниці повномасштабного вторгнення

© Скріншот з відео

Група «Океан Ельзи» випустила  до других роковин повномасштабного вторгнення в Україну пісню «Відповідь». За словами лідера гурту Святослава Вакарчука, це дуже особлива пісня для нього, оскільки він вклав у неї багато особистих переживань.

Пісня та відео до неї були  записані та відзняті в Києві в Будинку звукозапису Українського радіо. Відео – це чорно-біла, лаконічна, навіть, графічна картина, в якій всі відчуття пісні лише підсилюються простотою ліній, тінями та емоціями музикантів. Участь в зйомці і запису взяли Хор та Оркестр «Українського радіо». Режисером зйомки був Макс Сметана, а оператором Дмитро Чернявський.

«Я вклав в слова цієї пісні переживання, всі емоції, які відчуваю протягом останніх двох років від початку повномасштабної війни Росії проти України. І мені здається, що велика кількість наших співвітчизників відчувають те саме. Тому ми дозволили собі не тільки від свого імені, але від імені багатьох людей, з якими я зустрічався, яких знаю, навіть тих, кого не знаю, але чий біль відчуваю зараз, дозволили вкласти ці слова у пісню «Відповідь», – прокоментував Вакарчук прем’єру нової композиції.

Він висловив певність, що українці переможуть та гідно пройдуть цей складний шлях, бо світло завжди перемагає темряву.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *