Багато українських господинь охоче користуються порадами Марини Жукової про те, як прати кухонні рушники, щоб вони сталі білосніжно-білими.
В той же час не кожна жінка знає, чому не можна прати постільну білизну та кухонні рушники разом — досвід показує, що так робить майже кожна друга українка, пише Ukr.Media.
ВІДЕО ДНЯ
Причина полягає в тому, що білизна та кухонні рушники виготовлені з різних матеріалів, що відрізняються товщиною. І коли рушники намокають, вони стають істотно важчими, що призводить до перевантаження машинки під час прання.
Крім того, рушники разом із простирадлами та підковдрами збиваються всередині барабана в грудку, яка, підстрибуючи під час прання, може пошкоджувати барабан пральної машини та інші важливі вузли побутового приладу зсередини.
Також перевантаження призводить до зносу підшипників і вала барабана.
РЕКЛАМА
До того ж існує міркування, що якщо в домі в когось грибкове або інфекційне захворювання, то ні в якому разі не можна зберігати і прати разом білизну та одяг. Також рекомендується прати окремо дитячі речі від речей дорослих, а білу білизну — від кольорової.
Також експерти радять після прання обов'язково прасувати бавовняну білизну, наголошуючи — після цього вона стає м'якшою.
РЕКЛАМА
А ще слід пам'тати, що прати бавовняну білизну варто при температурі не більше, ніж 40 градусів (якщо ж вона біла — 50−60 градусів).
РЕКЛАМА
Нагадаємо також про лайфхаки дбайливого машинного прання з сіллю.