Росія завдала удару по енергетичному об’єкту в Славутичі: Чернігівська область також знеструмлена

Енергія (ілюстративне фото: Depositphotos) Місто Славутич у Київській області залишилося без електроенергії через чергову атаку Росії на енергетичну інфраструктуру, повідомив мер міста Юрій Фомічов. За його словами, росіяни “підступно залякують” українців перед опалювальним сезоном. «Погані новини сьогодні. Місто залишилося без…









