Країни, що входять до ОПЕК+, знову підвищили ліміти видобутку нафти.

Учасники ОПЕК+ вчергове підвищили ліміти видобутку нафти 05.04.2026 21:38 Укрінформ Країни-учасниці Організації країн-експортерів нафти та їхні союзники в рамках формату ОПЕК+ другий раз поспіль прийняли рішення про підвищення встановлених норм видобутку чорного золота. Про це інформує DW, посилаючись на Укрінформ.…








