Глава МЗС Угорщини приїхав до Москви, хоче російський газ на зиму

Петер Сійярто (фото – Zoltan Balogh/EPA) Очільник МЗС Угорщини Петер Сійярто прибув до Москви, де зустрінеться з віцепрем’єром РФ з питань енергетики Олександром Новаком. Про це він написав у своєму Facebook. Пояснюємо складні речі простими словами — підписуйся на наш…









