
Свириденко обговорила з міністеркою співробітництва ОАЕ перспективні напрями співпраці 25.06.2026 23:09 Укрінформ Прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко обговорила з державною міністеркою з питань міжнародного співробітництва ОАЕ Рім Аль Хашимі посилення партнерства між країнами та перспективні напрями співпраці.
Як інформує Укрінформ, про це Свириденко повідомила у Телеграмі.
«Навіть під час війни Україна готова ділитися своїм досвідом у впровадженні нових підходів до оборони та забезпечення енергетичної стійкості. Саме це ми вже робимо разом із нашими партнерами на Близькому Сході», – зазначила Свириденко.
Сторони обговорили розширення економічної співпраці, зокрема Угоду про всеосяжне економічне партнерство між Україною та ОАЕ, яка вже з наступного місяця набуває чинності та відкриває нові можливості для зміцнення двосторонніх відносин.

За словами очільниці уряду, також обговорювався потенціал співпраці в енергетичній сфері.
Окрему увагу сторони приділили співпраці у сфері житлового будівництва як важливому напряму відбудови України.
Як повідомляв Укрінформ, у польському Гданську в четвер розпочалася дводенна 5-та Міжнародна конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URС 2026). Програма цьогорічної конференції поділена на п’ять тематичних напрямів: бізнес, безпека й оборона, інтеграція до Європейського Союзу, регіональний розвиток та людський капітал.
Під час відкриття дводенного форуму Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко оголосила, що на полях конференції з відновлення України в Гданську планується підписати документи на 10 млрд євро, а також оголосити про виплату перших 3,2 млрд євро з позики в 90 млрд євро від ЄС.
Фото: Юлія Свириденко / Телеграм
Будівництво Енергетика ОАЕ Україна Юлія Свириденко
Источник: www.ukrinform.ua
