
Україна здобула сім нагород на чемпіонаті Балканської асоціації легкої атлетики 24.06.2026 12:33 Укрінформ Змагання чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики, до якої належить і Україна, пройшли у грецькому місті Волос.
Понад 300 спортсменів з 22 держав взяли участь у турнірі. Згідно з повідомленням Укрінформу, нашу країну представляли 24 атлети.
На чемпіонаті українські легкоатлети вибороли 7 медалей (3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові).
Відзнаки української команди в Греції:
«золото» – Ірина Климець – метання молота (результат 68,50 м),
Дмитро Багінський – біг на 110 м з перешкодами (13,62 секунди, особистий рекорд);
Тетяна Білик – багатоборство (6061 очко, особистий рекорд). Спортсменка вперше за тривалий час подолала відмітку 6000+ та встановила 5 нових особистих рекордів у певних дисциплінах:
«срібло» – Аліна Кишкіна – біг на 400 м з перешкодами (56,96);
«бронза» – Олександр Погорілко – біг на 400 м (45,76, найкращий результат сезону);
Валентин Лобода – стрибки з жердиною (5,45 м);
Команда в естафеті 4х400 м (Володимир Вовченко, Олександр Погорілко, Антон Сміян, Микита Барабанов). Час – 3.05,57.
Фото: Ulf Schiller/athletix.ch.
Легка атлетика Спорт Збірна України Балкани
Источник: www.ukrinform.ua
