YouTube попередили про необхідність модерації контенту

YouTube отримав попередження від Єврокомісії щодо поширення пов’язаної з ХАМАС дезінформації

© Pixabay Тьєррі Бретон нагадав Сундару Пічаї про закон ЄС про модерацію контенту.

Google отримала листа з Брюсселя, в якому керівництво компанії закликають бути пильнувати та запобігати поширенню пов’язаної з ХАМАС дезінформації та незаконного контенту на YouTube, пише POLITICO,

Тьєррі Бретон, уповноважений Європейського Союзу з питань внутрішнього ринку, сьогодні нагадав виконавчому директорові компанії Сундару Пічаї про законодавство ЄС щодо модерації контенту. Йдеться про Закон про  цифрові послуги, який передбачає необхідність оперативного  видалення позначеного користувачами та правоохоронними органами незаконного контенту, зокрема підбурювання до насильства або пропаганди терористичних організацій.

Генеральні директори Meta та TikTok Марк Цукерберг та Шоу Зі Чу, а також Ілон Маск, власник X (раніше Twitter), вже отримали такі попередження.

З кінця серпня більше десятка великих онлайн-платформ мають дотримуватися правил для більш ефективної протидії незаконному та шкідливому вмісту. Недотримання вимог може призвести до штрафів у розмірі до 6 відсотків річного світового доходу компаній.

YouTube повідомив, що розглядає лист і що команда сервісу вже видалила тисячі шкідливих відео.

«Наша команда працює цілодобово, щоб відстежувати шкідливі кадри, і залишаються пильними, щоб у разі потреби швидко вжити заходів щодо відео, коротких роликів і прямих трансляцій», — повідомили в компанії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *