Росія з літа підготовлює ядерну зброю, але говорити про реальну загрозу рано – ГУР

Росія з літа підготовлює ядерну зброю, але говорити про реальну загрозу рано – ГУР - Фото

Вадим Скібіцький (Скриншот)

Представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький заявив в інтерв’ю Українській правді, що Росія з літа 2023 року активізувала перевірку та підготовку ядерної зброї. 

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

“На сьогодні ми бачимо активність Росії по перевірці, підготовці ядерних об‘єктів як на своїй території, так і на території Білорусі, де були проведені відповідні інспекційні заходи”, – сказав він, додавши, що українська розвідка зафіксувала таку активність ворога влітку цього року.

Однак, за словами Скібіцького, говорити про реальну загрозу застосування тактичної ядерної зброї з боку країни-агресора зарано.

На його думку, гіпотетичний ядерний удар “не такий страшний, як про нього говорить РФ”, оскільки на території України окупанти вчинили достатньо воєнних злочинів, наприклад, підрив Каховської гідроелектростанції.

  • 6 вересня 2023 року голова Генерального штабу Збройних сил Польщі Раймунд Анджейчак заявив, що “гангстерські” ядерні погрози російського диктатора Володимира Путіна вимагають від НАТО агресивнішої відповіді, включно з польотами більшої кількості літаків із ядерною зброєю.
  • 17 вересня президент Фінляндії Саулі Нійністе вважає, що ризик застосування Росією проти України ядерної зброї “величезний”.

Дивіться також: РФ, Китай та США розширилися на ядерних полігонах – супутникові знімки CNN

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *