Понад 8000 мирних жителів загинули внаслідок російської агресії – Нацполіція

Понад 8000 мирних жителів загинули внаслідок російської агресії – Нацполіція - Фото

Ексгумація тіл жертв російських окупантів в Ізюмі (Фото: ФБ Зеленського)

Внаслідок російської агресії в Україні загинули понад 8000 мирних жителів. Про це повідомив начальник відділу Головного слідчого управління Національної поліції Ігор Калантай у відповіді на запит LIGA.net.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Як зазначається, у ГСУ узагальнюються відомості про загиблих цивільних осіб внаслідок збройної агресії РФ.

“На сьогодні слідчими підрозділами Національної поліції України зафіксовано загибель понад 8000 цивільних осіб”, – йдеться у відповіді, датованій 16 серпня 2023 року.

Уточнюється, що у ГСУ не враховується й не узагальнюється інформація про кількість загиблих та поранених цивільних осіб внаслідок підриву на мінах та осіб, які отримали мінно-вибухові травми “через міни та вибухівку в полях, на узбіччі доріг”, а також не проводиться облік та узагальнення знищеної чи пошкодженої агротехніки внаслідок її підриву на мінах.

  • 7 липня 2023 року уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що Росія утримує у полоні понад 25 000 цивільних українців.
  • 3 серпня в Офісі генерального прокурора заявили, що правоохоронці мають підтвердження 10 749 загиблих громадян за час великої війни РФ проти України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *