Мобілізація. Міноборони: Краще йти у військкомат самому, служити доведеться кожному з нас

Мобілізація. Міноборони: Краще йти у військкомат самому, служити доведеться кожному з нас - Фото

Наталія Калмикова (Фото: скриншот з відео)

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова заявила, що сотні тисяч громадян “створюють для себе умови, щоб уникнути мобілізації”. Про це вона повідомила в ефірі національного телемарафону.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини За її словами, відомство підготувало зміни до законодавства про облік військовозобов’язаних, щоб люди могли без проблем проходити військово-лікарські комісії, а також усі процедури, що стосуються мобілізації. “Потрібно унормувати питання обліку. Ми бачимо безліч ситуацій, коли люди намагаються будь-яким способом уникнути мобілізації. Тут питання етичне, захист держави — відповідальність кожного громадянина. Таких людей багато, десятки та сотні тисяч, які створюють для себе умови, щоб уникнути мобілізації”, – сказала Калмикова. Вона зазначила, що необхідний обмін інформацією між державними реєстрами, щоби не доводилося постійно ходити з документами. “Держава зможе бачити людей через реєстри, це питання цінностей, потрібне розуміння, що країну доведеться захищати кожному з нас, а тому краще прийти самому, знайти підрозділ, у якому хочеш служити, це найкращий шлях”, – заявила чиновниця.

  • 11 серпня РНБО на засіданні рекомендувала головкому Залужному призначити на посади начальників обласних ТЦК бойових офіцерів. 
  • У той самий день президент Зеленський повідомив, що ухвалено рішення звільнити всіх обласних військкомів.
  • 22 серпня у військкоматах та ВЛК у всій країні проводили понад 200 одночасних обшуків.

Читайте також: Мобілізація. У Міноборони розповіли про електронний реєстр призовників та зміни у ТЦК

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *