“Якнайшвидше до НАТО”. Три країни одночасно підтримали декларацію G7 щодо України

1

Фото: EPA

Сьогодні, 17 серпня, три країни Балтії підтримали декларацію G7 щодо гарантій безпеки для України. Про це повідомили у Twitter прем’єр-міністри Естонії, Литви та Латвії.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Естонія, Литва та Латвія виступили зі спільною заявою про приєднання до декларації G7 про підтримку України.

“Ми допомагатимемо Україні до перемоги. Ми підтримуватимемо Україну на шляху до членства в НАТО і ЄС”, – написала прем’єрка Естонії Кая Каллас.

Литовська прем’єрка Інгріда Шимоніте заявила, що приєднання країн Балтії до декларації G7 підтверджує їхнє зобов’язання допомогти Україні виграти війну, домогтися справедливості, відновитися і стати сильнішим.

“Лише членство в НАТО дасть гарантії безпеки для України, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість вітати Україну в Альянсі якнайшвидше”, – написала Шимоніте.

Прем’єр-міністр Латвії Криш’яніс Каріньш заявив, що країни Балтії допоможуть Україні виграти цю війну, підтримають її економічну стабільність та відновлення, стійкість, реформи та її європейські та євроатлантичні устремління.   

  • 12 липня 2023 року за підсумками саміту НАТО у Вільнюсі країни G7 ухвалили декларацію про гарантії безпеки, які мають діяти до вступу України до НАТО.
  • У ВП запевняють, що отримані Україною гарантії безпеки не будуть Будапештом-2.

Блінкен: Вторгнення Путіна в Україну – стратегічний провал, продовжувати марно

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *