Фредеріка Бегбедера звинуватили у зґвалтуванні – письменника затримали, а потім відпустили з-під варти

Фредеріка Бегбедера заарештували за звинуваченням у зґвалтуванні, а потім відпустили

Фредеріка Бегбедера звинуватили у зґвалтуванні © cultprostir.ua Він провів у відділку близько восьми години.

Поліція Франції розпочала розслідування справи за звинуваченням у зґвалтуванні письменника Фредеріка Бегбедера. У вівторок, 12 грудня, його запросили на допит у відділення поліції міста По та затримали на кілька годин, пише France Bleu.

Затримання письменника підтвердив і прокурор міста По, який також заявив, що його відпустили. Разом з тим він додав, що попереднє розслідування справи триває, але письменник підпадає під дію презумпції невинності.

За словами прокурора, розслідування розпочали через скаргу, яку влітку 2023 року подала молода жінка. Вона стверджує, що вона мала два сексуальні контакти з Бергбедером. Перший був за взаємною згодою, а потім письменник її зґвалтував. Імовірно, події відбулися у готелі Villa Navarre, акціонером якого Бегбедер був з 2011 по 2015 рік.

За даними джерел France Info, заявниця і Бегбедер підтримували стосунки протягом кількох місяців, вони почалися коли жінці було 17 років, тобто вона була неповнолітньою.

Сам Бегбедер ці звинувачення заперечує. Через кілька годин після звільнення з дільниці він опублікував саркастичний пост, у якому подякував поліції за прийом, але поскаржився на те, що курка каррі була сухою. Він також зазначив, що його машина опинилася на штрафстоянці і додав, що «перед цим поліцейським відділком не вистачає паркування».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *