Чехія заморозила понад 14 млрд грн російських активів

Чехія заморозила понад 14 млрд грн російських активів - Фото

Чехія (Фото-unsplash.com)

Чехія заморозила російських активів на суму понад 14 мільярдів гривень. Про це повідомив надзвичайний та повноважний посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула під час зустрічі із головою Національного агентства України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) Оленою Думою.

“Чеськими правоохоронними органами проводиться активна робота з моніторингу інформації про громадян РФ, які підпадають під санкції. Загалом Чеська Республіка на сьогодні заморозила активів на понад 14 млрд грн”, – заявив Матула.

Підписуйтесь на наш Instagram: корисні пояснення актуальних тем

Також під час зустрічі сторони обговорили плани та перспективи співпраці у майбутньому, зокрема щодо налагодження нового рівня взаємодії між агентством та аналогічними відомствами Чехії у сфері виявлення, розшуку та управління активами.

  • Україна спільно з партнерами працює над ініціативою можливості конфіскації російських активів у замороженому стані, включно з державними активами у країнах-союзниках. Одержані кошти планується спрямувати на відновлення України. Зараз йдеться про близько 500 мільйонів доларів.
  • Міністри юстиції Латвії Інесе Лібіня-Егнере та Естонії Каллі Ланет домовилися співпрацювати у питаннях конфіскації майна на підтримку України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *